Zimowy Narodowy wystartował

Region

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na spędzenie aktywnego weekendu, to przypominamy że Zimowy Narodowy już działa! A tam mnóstwo atrakcji dla miłośników sportów zimowych!

PGE Narodowy po raz kolejny przybrał „zimowe szaty” i ze stadionu piłkarskiego zmienił się w największy kompleks lodowisk w Polsce! Można tu pojeździć na łyżwach, zjechać na pontonie z lodowej górki, czy poszaleć na bumper carsach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli wcześniej nigdy nie próbował jazdy na łyżwach czy curlingu. A co jeśli ktoś nie lubi sportów zimowych? Na Zimowym Narodowym działa też skatepark. Można tu zacząć przygodę z deską, longboardem czy rolkami!

– W ciągu pięciu edycji Zimowy Narodowy odwiedziło ponad 2,2 mln gości! To miejsce do aktywnego wypoczynku zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To przestrzeń pozytywnych emocji. Zimowy Narodowy przyciąga osoby spragnione doznań sportowych, jak również tych, którzy szukają pomysłu na spędzenie czasu wolnego. W tym sezonie na Zimowy Narodowy wróciły sprawdzone atrakcje, będą też nowości, jak „Fitness na łyżwach z MultiSport”, czy magiczna karuzela dla najmłodszych. Po raz pierwszy będziemy również liczyli spalane kalorie – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

W tym roku na Zimowym Narodowym nie zabraknie nowości. Uruchomiono już licznik kalorii, który na podstawie liczby osób jeżdżących na łyżwach oblicza ilość wspólnie spalonych kalorii. W tym roku powstała również strefa MultiSport Lab. Dzieci spróbują swoich sił w multimedialnym teście sprawnościowym Aktywnych Szkół MultiSport stając do walki z potworami z Galaktyki Bezruchu. Dorośli i młodzież będą ćwiczyć w technologii VR na maszynie ICAROS. Seniorzy oraz wszyscy chętni będą mogli zbadać skład ciała na specjalnych wagach, komputerowo sprawdzać wady postawy, a także skorzystać z pomiarów ciśnienia tętniczego i konsultacji z dietetykami, fizjoterapeutami oraz trenerami personalnymi. W weekendy nie zabraknie tu wspólnych ćwiczeń i ciekawych wykładów.
Zimowy Narodowy potrwa do 19 lutego 2019 roku.

Bilety do nabycia tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.