Zgubiłeś tablicę rejestracyjną? Zgłoś się na policję!

Region

Kierowco jeśli w czasie wczorajszej nawałnicy zgubiłeś tablicę rejestracyjną od swojego pojazdu to nic straconego! Możesz ją odebrać w m.in. w pruszkowskiej komendzie policji.

Wczorajsza pogoda dała się we znaki mieszkańcom naszego regionu. Porywisty wiatr i ulewny deszcz narobiły wielu szkód. Powalone drzewa leżały na kilku samochodach, a woda podtopiła wiele piwnic i podziemnych garaży. Do najbardziej widowiskowego zdarzenia doszło w brwinowskim tunelu pod torami PKP, gdy woda zalała samochód po dach.

Wielu kierowców zgubiło również… tablice rejestracyjne. Jednak nie należy ich spisywać na straty, bowiem duża część tablic znajduje się w pruszkowskiej komendzie. – Kierowcy, którzy zgubili wczoraj na terenie powiatu pruszkowskiego tablice rejestracyjne od swoich pojazdów mogą je odzyskać. Obecnie mamy ich 40 sztuk w komendzie, dlatego warto zadzwonić do nas lub przyjść i sprawdzić czy posiadamy daną tablicę – mówi asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Tablice można odebrać w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8, telefon 22-604-62-13. Ponadto osoby, które znajdą takie tablice proszone są o przyniesienie ich do odpowiedniego posterunku policji.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.