Zgarnij bilety na Grupę MoCarta!

Grodzisk Maz.

Znany polski kwartet smyczkowy – Grupa MoCarta wystąpi w grodziskim Centrum Kultury. Dla czytelników portalu WPR24.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety.

Szykuje się niezła gratka dla fanów dobrego humoru. Niebawem w naszym regionie zaprezentuje się Grupa MoCarta. To kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego. W jego skład wchodzi czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar – skrzypce, Michał Sikorski – skrzypce, Paweł Kowaluk – altówka i Bolek Błaszczyk – wiolonczela. Panowie przyjadą ze swoim nowym programem „Ale Czad, czyli podróże Grupy Mocarta”, podczas którego będzie można co nieco dowiedzieć się o wielu ciekawych miejscach na świecie.

Artyści niezmiennie od ponad 20 lat grają koncerty, nagrywają płyty, występują w radiu i telewizji. Ta bardzo aktywna „czwórka” zaprezentuje w Grodzisku Mazowieckim inteligentny żart i oczaruje publikę energią zdobyta podczas podróży po świecie. Nie jest im obca historia meksykańskiego miasta Ciudad Juarez znanego z handlu narkotykami, małych chińskich miejscowości poniżej 15 mln mieszkańców czy nieodkrytych jeszcze polskich artystów w Stanach Zjednoczonych.

Bilety w cenie 50 zł dostępne są w kasach Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Rezerwacje można zgłaszać pod numerem telefonu 22 734 79 44.

Jednak nie wszyscy muszą wydawać swoje oszczędności aby pojawić się na przedstawieniu Grupy MoCarta. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania są dwa podwójne bilety. Co trzeba zrobić aby je zgarnąć? Zasady są proste, liczy się zręczność, szybkość i szczęście. Wygrają dwie osoby, które 24 lutego (środa) jako pierwsze o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Grupa MoCarta”, natomiast w treści podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zapraszamy do zabawy!

Grupa MoCarta wystąpi 29 lutego w grodziskim Centrum Kultury, które znajduje się przy ul. Spółdzielczej 9.

WYNIKI:

KONRAD PYZEL
MARCIN SŁUPEK

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.