Żeby przyciągnąć inwestorów

Region

Emisja spotów reklamujących gminę w telewizji oraz nowa strona internetowa – to początek kampanii promocyjnej, jaką rozpoczął Wydział Promocji Urzędu Miasta w Grodzisku Maz.

Pierwsza faza kampanii już się zaczęła. Reklamy promujące  Grodzisk Maz. można oglądać w stacjach TVN CNBC, Polsat Biznes i TVP Warszawa. W sumie spoty zostaną wyemitowane 127 razy. Druga faza kampanii przewiduje emisję reklam również w stacjach ogólnopolskich. – Chcielibyśmy zaistnieć w dużej, prestiżowej stacji, takiej jak np. TVN. W tym celu złożyliśmy wniosek o dofinansowanie tego projektu ze środków unijnych – mówi Aneta Caban, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miasta w Grodzisku Maz. Ale to nie wszystko. W połowie marca zostanie uruchomiona również nowa strona internetowa poświęcona Grodziskowi Mazowieckiemu, która ma być bardziej przejrzysta i nowocześniejsza. Zamieszczone tam zostaną również filmy. – Zależało nam na tym, aby strona była inna niż wszystkie. To będzie prawdziwa niespodzianka dla mieszkańców – zapowiada Caban. Miasto jest także obecne w serwisach internetowych YouTube i Facebook.

Po co to wszystko? – Mamy plany sprowadzenia do Grodziska nowych firm. Skupiamy się głównie na terenach wokół przyszłej autostrady. Szczególnie zależy nam na firmach innowacyjnych, które stworzą nowe miejsca pracy przede wszystkim dla ludzi wykształconych, bo tacy głównie sprowadzają się do Grodziska. Mam nadzieję, że ta kampania przyniesie efekty i zaowocuje nowymi, ciekawymi przedsięwzięciami – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Działania promocyjne prowadzone przez grodziski ratusz zostały docenione przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej, który przyznał miastu tytuł „Złotej Gminy Miesiąca”. Grodzisk Maz. pokonał gminy nominowane za najpełniej budowany wizerunek przy pomocy tekstów nadsyłanych w grudniu do tej redakcji. W nagrodę urzędnicy odebrali dukaty szczęścia, które zostaną zlicytowane na cele dobroczynne.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.