Zderzenie trzech pojazdów na A2

Region

Około godz. 10.00 na autostradzie A2 na wysokości Brwinowa doszło do zderzenia trzech pojazdów, dwóch ciężarówek i osobówki. Na pasie w kierunku Warszawy utworzył się korek.

Co dokładnie się tam stało? – Kierowca mana z naczepą jadącego za scanią, chcąc uniknąć zderzenia kiedy pojazd przed nim zaczął hamować, próbował go ominąć. W trakcie manewru zaczepił samochód osobowy i scanię. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy trzeźwi. Początkowo pojazdy blokowały dwa pasy w kierunku Warszawy, ale szybko przemieszczono je na pas awaryjny. Stworzył się korek, ale w tej chwili oba pasy są już drożne, ruch odbywa się normalnie – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Zderzenie trzech pojazdów na A2”

 1. adsa pisze:

  pewnie jak zawsze letnie opony dla zaoszczędzenia i jeszcze łyse. Za to powinni łoić po kieszeni a nie z OC, nie stać cie to dymaj busem

 2. Sprawiedliwy pisze:

  Nie dostosowanie bezpiecznej odległości przed pojazdem poprzedzającym to wszystko jest w przepisach ruchu drogowego naj lepiej komuś na zderzaku jechać

 3. Jacek pisze:

  Takie sa skutki jak mistrzowie kierownicy w ciężarówkach jadą sznurkiem jeden za drugim, bo „a nuż się trafi okazja do wyprzedzania, dzięki czemu zablokuję lewy pas na 5 minut, ale za to będę mógł jechać 91 km/h zamiast 90 km/h. Drogówka tak jak niedawno karała ich za blokowanie lewego pasa tak teraz powinna ich karać za nie trzymanie odstępu.

 4. Anonim pisze:

  Dlaczego Pruszkowska policja nie otworzyła bramek awaryjnych przy MOP Kotowice? Przyczynili się do utworzenia gigantycznego korka.

 5. Anonim pisze:

  Aż się prosi o dodatkowy wjazd na A2 w Brwinowie w okolicach Biskupic lub Kotowic. Co na to władze powiatu i Brwinowa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły