Zderzenie czterech aut, utrudnienia w al. Wojska Polskiego

Pruszków

Uwaga kierowcy! Zablokowany jest jeden pas ruchu w al. Wojska Polskiego w Pruszkowie po wypadku czterech aut. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Do zderzenia pojazdów doszło około godz. 10.00. – Na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Dobrą zderzyły się cztery pojazdy: Mazda, Fiat, Volkswagen i Subaru. Trwają utrudnienia w ruchu drogowym – mówi asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
 
Jak doszło do wypadku? – Wszystkie samochody poruszały się lewym pasem al. Wojska Polskiego w kierunku Warszawy. Kierowca Mazdy chciał wykonać manewr skrętu w ul. Dobrą, w tym celu zatrzymał się i oczekiwał na swoją kolej. Dwa kolejne pojazdy Fiat i Volkswagen zatrzymały się za nim. Niestety kierowca Subaru nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył Volkswagena, po czym nastąpił tzw. efekt domina – wyjaśnia Dąbrowska.
 
W wyniku tego zdarzenia ucierpiał kierowca Fiata. – Poszkodowany został przetransportowany do szpitala na Wrzesinie – mówi Wojciech Diadia, szef Falck Medycyna.
 
Kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie, wszyscy byli trzeźwi. Jak informują policjanci zamknięty jest jeden pas ruchu al. Wojska Polskiego. Ile potrwają utrudnienia? – W tej chwili z jezdni usuwane są pojazdy. Policjanci będą kierowali ruchem aby nie zablokować tej ruchliwej drogi. Trudno powiedzieć kiedy dokładnie zakończą się utrudnienia – zaznacza Dąbrowska.

Aktualizacja godz. 12.00

Policjanci poinformowali nas, że utrudnienia zostały zakończone.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.