Zdemolowane klatki i urwane lusterka w autach

Pruszków

W miniony weekend w Pruszkowie doszło do wielu aktów wandalizmu. Wybito szyby w kilku drzwiach wejściowych do klatek schodowych oraz wind, a także urwano lusterka w samochodach. Policja poszukuje świadków tych zdarzeń.

Informację otrzymaliśmy za pośrednictwem naszej strony facebookowej. – Czy posiadacie informacje o zdewastowanej klatce schodowej przy ul. Powstańców 23 i pourywanych lusterkach w autach zaparkowanych nieopodal bloku? – pyta czytelnik Tomasz.

O wyjaśnienia w tej sprawie zwróciliśmy się do pruszkowskiej komendy policji. Okazało się, że zniszczenia dokonano w miniony weekend, od 9 do 12 września. – Dotychczas otrzymaliśmy jedno zgłoszenie dotyczące uszkodzenia lusterka w samochodzie marki Ford zaprakowanego przy ul. Powstańców. Nieznani sprawcy bądź sprawca wybili szyby w drzwiach wejściowych do klatek przy ul. Plantowej 5, Powstańców 23 i Wróblewskiego 4. Ponadto wybito szyby w drzwiach od wind w bloku przy ul. Dobrej na drugim i trzecim piętrze – mówi nam st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Niestety policja nie zabezpieczyła nagrań z monitoringu, gdyż w blokach nie ma kamer. – Wszystkich świadków, którzy mają wiedzę na temat tych zdarzeń prosimy o kontakt z naszą jednostką policji przy ul. Kraszewskiego 8.

Informację można przekazać telefonicznie pod numerem: 22 604 62 13 lub mailowo: kpppruszkow@policja.waw.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.