Zboczeniec na Wojska Polskiego?

Pruszków

Pruszkowska policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który miał obnażać się przed kobietami. Funkcjonariusze badają sprawę.

Wśród mieszkanek Pruszkowa pełna mobilizacja. W mediach społecznościowych ostrzegają się przed mężczyzną, który zachowuje się podejrzanie. – UWAGA!!! Na Wojska Polskiego w Pruszkowie zboczeniec!!! Udostępniać!!! Czarna czapka z daszkiem, ciemne duże oczy wyłupiaste i czarna kurtka z jakimiś jasnymi paskami wysoki może po 30, szczupły i wysoki. Onanizował się jak wchodziłam do windy. Wszedł za mną do klatki – taką wiadomość nadesłała do nas Agnieszka.

Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie w sprawie obnażającego się mężczyzny. Funkcjonariusze sprawdzili teren. – Po 18.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który dokonuje czynności związanych z obnażaniem się. Dotarliśmy na miejsce, dokładnie przeczesaliśmy rejon al. Wojska Polskiego, jednak nikogo nie znaleźliśmy. Mężczyzna miał być ubrany w ciemny strój – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze podkreślają, że każda informacja w sprawie może być cenna. – Każdy, kto spotka podejrzanie zachowującego się mężczyznę proszony jest o kontakt z policją – apeluje podkom. Karolina Kańka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.