Zawalił się budynek w Piastowie

Piastów

W nocy ze środy na czwartek zawalił się pustostan przy ul. Sowińskiego w Piastowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Zawalił się budynek przy ul. Sowińskiego w Piastowie. Wygląda na to, że zapadł się dach. Na miejscu są trzy wozy strażackie i policja – czytamy w wiadomości nadesłanej na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Informacje potwierdzają pruszkowscy strażacy. Zawalił się jednak nie dach opuszczonego budynku, a jego ściana. -Przewróciła się ściana starego opuszczonego budynku, który kiedyś się palił. Był w złym stanie technicznym, degradacja widocznie postępowała. Nie prowadziliśmy działań gaśniczych, tylko zabezpieczające. Na miejscu pracowały dwa zastępy JRG PSP z Pruszkowa i jeden z OSP w Piastowie. Nikomu nic się nie stało – mówi st. kpt Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Zawalił się budynek w Piastowie”

 1. Dla kogo ta informacja pisze:

  Piszecie o zawalonej ruderze a o niepełnosprawnych nie pamięta urząd powiatowy i miejski. Zapytajcie ich co robią aby tym ludziom pomóc w funkcjonowaniu w normalnym życiu. Dlaczego komisja d.s. orzekania o niepelnosprawnosci dla pow.pruszkowskisgo funknonuje w Grodzisku. Dlaczego jest tak mało miejsc dla niepelnosprawnych. Dlaczego autobusy miejskie nie mają alatform do wózków. I wiele innych dlaczego. Może Wy zaczniecie pisać o niepełnosprawnych i przekazywac informację dla nich i ich rodzin.

 2. GrAnd pisze:

  Zawaliła się ściana jakejś rudery niezamieszkałej kilkanaście lat jak nie dłużej a na zdjęciu dom stojący obok i robienie z niczego WIELKIEGO wydarzenia.

 3. Tom_w_Paski pisze:

  Na Sienkiewicza 47 budynek komunalny przeznaczony do rewitalizacji totalna ruina ukrywany jest zagrazajacy zdrowiu i zyciu ludzi stan techniczny budynku falszowana jest dokumentacja techniczna legalizowane niebezbieczne samowole budowlane a wszystko pod okiem zarzadcy spółki PPUK Budynek z zewnatrz zostal podrasowany a wewnatrz to smiertelna pulapka Wyciaganie z Unii pieniędzy na remont budynku podczas gdy za te pieniądze mozna by postawić nowy taki sam obiekt jest delikatnie mówiąc nadużyciem

  • Anonim pisze:

   Hej redakcja! Ten człowiek już po raz kolejny porusza ważny temat. A tu dziennikarskie leniuchowanie! Nic tak nie osłabia morału jak czekanie na temat.

   • Tom_w_Paski pisze:

    I ten człowiek ma na to dowody

    • Anonim pisze:

     i ten człowiek liczy na to że dostanie nowiuśkie komunalne mieszkanko za ,,friko i koko,, -nie podoba się to ,,..se,, , kup ,,dewelopery czekajo ,,

     • Tom_w_Paski pisze:

      Mozna bylo odpowiedź napisać bardziej kultularnie bez tych wzmacniaczy Mieszkania komunalne przydziela komisja mieszkaniowa wedlug ustalonych przez Radę kryteriówa na Sienkiewicza 47 przekręt goni przekręt są na to niepodwazalne dowody i trzeba o tym pisać anonimie

     • Anonim pisze:

      To inny anonim😖 ja popieram 😎

   • Tom_w_Paski pisze:

    Dzięki za poparcie domyslalem się
    że ten Anonim z 10.18 to nędzna podróbka prawdziwego Anonima

 4. Piastun pisze:

  Obok domy komunalne czekają 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły