Zatrzymano trzy osoby z narkotykami

Region

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Policja ustala czy dwóch braci, Zbigniew i Krzysztof W. zajmowali się również handlem narkotykami.

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej Hondę. W trakcie kontroli 21-letniego Kamila P. mundurowi zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie. Podczas przeszukania pojazdu w bocznych drzwiach policjanci znaleźli zawiniątko z marihuaną o wadze 1 grama. Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy kryminalni ustalili również, że dwóch innych mieszkańców miasta może posiadać narkotyki. Udali się do jednego z mieszkań. Ma miejscu zastali dwóch braci 19-letniego Krzysztofa W. i 21-letniego Zbigniewa W. w trakcie przeszukania lokalu policjanci zabezpieczyli 15 telefonów komórkowych, około 40 gramów marihuany i 1,24 grama amfetaminy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

W mieszkaniu przebywała również 16-letnia Małgorzata S., która uciekła z ośrodka szkolno-wychowawczego. Nastolatka została zatrzymana i przewieziona do placówki. Policja ustala czy bracia zajmowali się handlem narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi im kara do 10 lat wiezienia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.