Zatrzymano pięć pijanych osób

Region

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego przez weekend zatrzymali pięć pijanych osób. Dwóch z nich prowadziło samochód.

Mimo apeli i próśb policji o nie wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu, liczba osób zatrzymywanych za jazdę na „podwójnym gazie” wcale się nie zmniejsza. Jednym z takich kierowców jest 25-letni Łukasz K.

Grodziscy funkcjonariusze zatrzymali do rutynowej kontroli fiata prowadzonego przez 25-latka. Policjanci od razu zorientowali się, kierowca jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2,25 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Natychmiast zatrzymano mężczyznę. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Prowadzić samochód po spożyciu alkoholu zdecydował się również Piotr F., który podczas kontroli miał 0,3 promila. O jego losie zadecyduje sąd.

Oprócz kierowców policjanci zatrzymywali do wytrzeźwienia osoby, które swoim zachowaniem mogły wyrządzić krzywdę sobie lub innym.

Pijanego do nieprzytomności 73-letniego Stanisława B. policjanci znaleźli na chodniku, a Artur J. stał nietrzeźwy na torach w Międzyborowie. Ostatnim zatrzymanym będącym pod wpływem alkoholu był 30-letni Marcin T., który wszczął awanturę domową. Wszyscy spędzili noc w areszcie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.