Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego listami gończymi

Piastów

Dzielnicowy z Piastowa zatrzymał 25-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. W czasie czynności policyjnych poszukiwany mężczyzna naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. Został aresztowany.

W miniony piątek, podczas obchodu, dzielnicowy z Piastowa zauważył jadącego na rowerze mężczyznę, który rysopisem przypominał mu poszukiwanego. Kiedy rowerzysta zobaczył radiowóz zawrócił i zaczął uciekać. Policjant rozpoczął za nim pościg. Nagle mężczyzna porzucił rower i uciekł na teren budowy. Dzielnicowy kontynuował pościg i złapał uciekiniera. Podczas zatrzymania 25-latek naruszył nietykalność cielesną policjanta szarpiąc go za mundur oraz uderzając go pięściami. Na miejsce przyjechał kolejny patrol, który udzielił wsparcia dzielnicowemu.

Po zatrzymaniu i sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie podejrzenia dzielnicowego się potwierdziły. 25-letni mieszkaniec Piastowa był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd pruszkowski oraz miał nakaz doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej.

Zatrzymany, przed osadzeniem w zakładzie karnym, usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza, do którego się nie przyznał. Po czynnościach w komisariacie został przewieziony do jednostki penitencjarnej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.