Zastępca wójta na podwójnym gazie?

Nadarzyn

Na początku sierpnia w Ruścu policja zatrzymała kierowcę podejrzewając, że może być pod wpływem alkoholu. Jak informuje portal www.nadarzyn.tv kierujący pojazdem miał być Tomasz Muchalski, wicewójt gminy Nadarzyn. Jednak policja tego nie potwierdza.

Do zdarzenia doszło 3 sierpnia po godzinie 18.00. Wówczas policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym. Funkcjonariusze udali się na ul. Osiedlową w Ruścu. Tam stał pojazd, a za jego kierownicą siedział mężczyzna. – Trafiło do nas zawiadomienie, że kierowca samochodu osobowego może jechać pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i zabrany na badanie krwi, po czym go wypuszczono – tłumaczy sierż. szt. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jednak policjanci nie potwierdzają, że dokładnie chodziło o Tomasza Muchalskiego. Jak twierdzą, informują tylko o samym zdarzeniu, ponieważ nie mogą ujawnić tożsamości osoby zatrzymanej. – Nie mogę udzielić odpowiedzi, co to tego, kim jest ta osoba – podkreśla Słomińska.

Na jakim etapie są czynności policyjne w tej sprawie? – Zostało wszczęte postępowanie. Na chwilę obecną jesteśmy na etapie wydania postanowienia o przedstawieniu zarzutów. Są to wszystkie informacje jakie obecnie mogę udzielić – zaznacza Słomińska.

Podjęliśmy próby skontaktowania się z wicewójtem gminy Nadarzyn, te jednak zakończyły się fiaskiem. Jak usłyszeliśmy w urzędzie gminy Tomasz Muchalski przebywa obecnie na urlopie.

Do sprawy będziemy wracać.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.