Zarekwirowali ponad 200 automatów w Jankach

Janki

Dokładnie 214 maszyn do gry odkryli funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego wraz CBŚ w Jankach. Wartość urządzeń jest szacowana na 2,5 mln zł.

Akcja została przeprowadzona 13 czerwca. W trakcie przeszukania magazynów w Jankach odnaleziono dokumentację księgowa dwóch firm, z której wynikało, że w magazynach przedsiębiorstw przetrzymywane są automaty do gier. Maszyny są nielegalne. W magazynach i garażach odkryto aż 214 automatów.

Urządzenia zostały zabezpieczone. Sprawą nielegalnych automatów do gier zajmie się delegatura  Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Pruszkowie. Szacunkowa wartość rynkowa urządzeń to 2,5 mln zł.

To kolejna akcja Urzędu Celno-Skarbowego i CBŚ w naszym regionie. Na początku czerwca w Wólce Kosowskiej zlikwidowano dwa nielegalne kasyna. Mundurowi odkryli tam 40 urządzeń do gier hazardowych, stół do gry w kości i dwie ruletki. Funkcjonariusze odkryli również wzory paszportów, polskie prawa jazdy oraz egzemplarze „in blanco” aktów urodzenia”. W pomieszczeniach znaleziono również dokumentację księgowo-finansową oraz gotówkę, która najprawdopodobniej pochodziła z nielegalnych transakcji hazardowych. Wśród znalezisk odkryto również 54 g metaamfetaminy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.