Zareklamuj się w Przewodniku Targowym!

Region

Przed nami 10. edycja WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz. Z tej okazji przygotowujemy specjalny Przewodnik Targowy, który będzie dystrybuowany w trakcie imprezy, a także z całym nakładem Gazety WPR. Zapraszamy do współpracy!

Do współtworzenia Przewodnika zachęcamy wszystkich, którzy ze swoją ofertą chcą bezpośrednio trafić do osób zainteresowanych kupnem domu, mieszkania, aranżacją wnętrz, wykończeniem czy kredytami hipotecznymi.

Co proponujemy?
– dystrybucję 5.000 egzemplarzy Przewodnika na hali targowej w czasie trwania imprezy (8-9 października);
– dystrybucję Przewodnika jako dodatku do Gazety WPR w nakładzie 30.000 egzemplarzy;
– promocję Przewodnika na portalu WPR24.pl (1,5 mln odsłon w miesiącu);
– promocję na facebookowym profilu WPR24.pl (14 tys fanów);
– atrakcyjne ceny powierzchni reklamowej.

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. To pierwsza impreza targowa na Mazowszu, która skupia wyłącznie inwestycje budowlane z powiatów pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego oraz zachodnich dzielnic Warszawy. Każda edycja przyciąga tysiące gości, którzy odwiedzają ponad 50 stoisk deweloperów, firm z branży wyposażenia wnętrz oraz instytucji finansowych.

Więcej o Targach można znaleźć tu.

Kontakt w sprawie współpracy:

Biuro reklamy
tel. 22 758 77 88
reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.