Zareklamuj się w Dodatku Edukacyjnym

Dodatek

Już 1 września na łamach Gazety WPR i portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Edukacyjny. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy ze swoją ofertą chcą trafić do osób planujących kontynuację nauki oraz tych, którzy szukają dalszej ścieżki edukacji.

Wrzesień to dla wielu osób czas poważnych decyzji dotyczących szkoły i kariery. Wiele osób właśnie teraz decyduje się na wybór uczelni wyższej i kierunku studiów. Dotyczy to zarówno młodzieży, jak i dorosłych, którzy chcą powrócić w „szkolne ławy” by poszerzać kwalifikacje. Wrzesień to również idealny moment na wybór zajęć dodatkowych m.in. nauki w szkole językowej,    kursów i szkoleń.

Naszym czytelnikom podpowiemy, które kierunki stają się coraz bardziej popularne, zaprezentujemy korzyści wynikające z pogłębiania wiedzy w określonych kierunkach i zdradzimy kilka sposobów szybkie przyswajanie wiedzy.

Do współpracy i reklamy w Dodatku zapraszamy wszystkie firmy, które chcą swoją ofertę zaprezentować w 30-tysięcznym nakładzie Gazety WPR i na portalu WPR24.pl (1,5 mln odsłon w miesiącu).

Co proponujemy?
– publikację w Gazecie WPR – dotarcie do ponad 30 tys. czytelników
– publikację na portalu WPR24.pl (100 tys. Unikalnych Użytkowników, 1,5 mln odsłon w miesiącu)
– promocję Dodatku na naszym facebookowym profilu – 25 tys. użytkowników z regionu
– atrakcyjny cennik

Zapraszamy do współpracy!

Grupa WPR Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2, 05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22  758 77 88
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.