Żarcie na kółkach, czyli weekendowy zlot food trucków

Region

Już w najbliższy weekend na błoniach PGE Narodowego w Warszawie będzie można spróbować najlepszych dań serwowanych z food trucków. Szykuje się huczne i smaczne rozpoczęcie sezonu.

Foodtrucki, czyli mobilne bary powróciły do łask kilka lat temu. Kiedyś kojarzyły się w wyłącznie z zapiekankami, teraz serwują dania z niemal każdego zakątka świata. Obecnie trudno wyobrazić sobie imprezy plenerowe bez możliwości przekąszenia czegoś naprawdę dobrego z foodtrucka. „Żarcie na kółkach” króluje więc od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Nie inaczej będzie zapewne w tym sezonie.

A rozpocznie się on już w najbliższy weekend. – Wiosna czai się za rogiem, więc i my, czyli Żarcie Na Kółkach, rozpoczynamy nasz piąty już sezon foodtruckowy! W tym roku nie każemy Wam długo na ten moment czekać. Już 24 i 25 marca pod PGE Narodowy zjedzie około 100 smakowitych food trucków, które będą karmić przysmakami z najróżniejszych stron świata. Pojawią się starzy wyjadacze ze swoimi klasykami, które tak bardzo lubimy, jak i świeżaki z nowymi propozycjami. Najważniejsze, nie zabraknie tego, co tak kochacie, czyli najlepszego jedzenia z super fajnych żarciowozów – zachęcają organizatorzy zlotu.

Szczegóły imprezy można śledzić za pośrednictwem Facebooka. 

Nam cieknie już ślinka! A Wy? Wybieracie się?

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.