Zaprojektuj świąteczną dekorację

Piastów

Władze Piastowa zapraszają mieszkańców do udziału w ciekawej zabawie. Chodzi o zaprojektowanie iluminacji świątecznej, która pojawi się w miejskim parku.

W tym roku Piastów obchodzi 90-lecie nadania praw miejskich. Miasto wspólnie z piastowską firmą Multidekor, która w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia, zorganizowało konkurs dla mieszkańców. O co chodzi? Każdy mieszkaniec Piastowa może przygotować projekt iluminacji świątecznej. Najlepsza praca ozdobi latarnie w parku pomiędzy ul. 11 Listopada a Dworcową. Iluminację wykona firma Multdekor, która tworzy m.in. świąteczne iluminacje dla Warszawy. – – Piastów to stolica polskich iluminacji świątecznych. Od 20 lat rozświetlamy Polskę i świat. Stąd każdego roku wyruszają dekoracje świąteczne, które rozbudzają emocje. Pomysł konkursu dla mieszkańców Piastowa był naturalny. Wiemy, że w mieście wyjątkowych ludzi powstanie równie wyjątkowa iluminacja parku – podkreśla Tomasz Podgrocki, prezes Multidekor. 

Konkurs wystartował 23 listopada. Prace można zgłaszać do 2 grudnia. Jak przygotować projekt iluminacji? Wystarczy pomysł, kolorowe flamastry i prawie gotowe. Szablon do wykonania projektu jest dostępny tutaj. Należy go wydrukować i narysować wzór iluminacji. Zdjęcia gotowego projektu należy wysłać na adres info@multidekor-illumination.com lub przekazać poprzez facebookowy profil Multidecor. Regulamin konkurs dostępny jest na stronie piastów.pl

–  Park Miejski zwykle zimą zapadał w zimowy sen. W tym roku to się zmieni za sprawą świątecznych dekoracji. To będzie wyjątkowa atrakcja znakomicie podkreślająca nasz jubileusz, w dodatku zostanie zaprojektowana przez naszych mieszkańców. Zachęcam wszystkich do udziału w świątecznym konkursie – mówi Grzegorz Szuplewski, Burmistrz Miasta Piastowa.

Najlepsza praca ozdobi park. Wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia podczas uruchomienia miejskiego lodowiska. Uroczyste włączenie iluminacji odbędzie się 19 grudnia. Autor zwycięskiego projektu nie tylko samodzielnie włączy ozdoby w parku. To jednak nie wszystko zwycięzca wraz z rodziną odwiedzi Krainę Świątecznych Czarodziejów, gdzie zobaczy jak powstają dekoracje świetlne Multidekor oraz otrzyma choinkę z lampkami.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.