Zaprojektuj logo i wygraj!

Pruszków

Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza wszystkie kreatywne osoby do udziału w konkursie na logotyp imprezy Śniadania w Parku.

Czym są Śniadania w Parku? To cykliczna impreza plenerowa, która organizowana jest od maja do września. Miejscem śniadaniowych spotkań jest pruszkowski Park Kościuszki. Śniadania cieszą się ogromna popularnością wśród lokalnej społeczności. Impreza to nie tylko okazja do wspólnego posiłku na świeżym powietrzu. W trakcie śniadań Park Kościuszki wypełnia się stoiskami stowarzyszeń i fundacji. Nie brakuje możliwości wymiany czy zakupu książek, wystaw oraz ciekawych okazów czy zajęć ruchowych.

Teraz organizatorzy Śniadań w Parku zachęcają wszystkich do udziału w konkursie na nowe logo imprezy. Udział w zabawie może wziąć każdy. Wystarczy przygotować logo zgodnie z wymogami regulaminu i przesłać pracę na adres forum.pruszkow.konkursy@gmail.com. Prace należy przysłać do 20 lutego. Następnie komisja konkursowa wybierze najlepsze logo. Autor zwycięskiej pracy otrzyma szereg nagród o łącznej wartości 500 zł. Organizatorzy przewidzieli również jedno wyróżnienie. Zwycięska praca stanie się również oficjalnym logiem Śniadań w Parku, które znajdzie się na materiałach promocyjnych imprezy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin zabawy można znaleźć tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.