Zapozuj do zdjęcia ze Świętym Mikołajem w Centrum Janki

Janki

Święta to czas radości, który warto zachować w kadrze na wiele lat. W dniach 9-10 grudnia, 16-17 grudnia oraz 23 grudnia w Centrum Janki pojawią się najprawdziwsze sanie Świętego Mikołaja, w których klienci Centrum będą mogli zapozować do zdjęcia, a następnie odebrać wydrukowane z wielkiej świątecznej tablicy.

W grudniowe weekendy w godzinach 11.00-20.00 w Centrum Janki zaparkują najprawdziwsze sanie Świętego Mikołaja. Każdy, kto odwiedzi w tych dniach CH Janki będzie mógł zasiąść – wspólnie z Mikołajem – w saniach, chwycić lejce i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na pokład sań zapraszamy całe rodziny, a do dyspozycji gości będą specjalne rekwizyty m.in. gogle lotnicze, mapa, worek prezentów, lejce czy czapka Świętego Mikołaja, które pozwolą idealnie wczuć się w rolę pomocników Świętego Mikołaja. Sesję zdjęciową wykona profesjonalny fotograf, a jej efekty będzie można zabrać ze sobą do domu. Zdjęcia uczestników zabawy będą drukowane na miejscu. Wydrukowane fotografie będzie można odebrać z wielkiej świątecznej tablicy. Każdy pozujący otrzyma również w prezencie słodki upominek.

„Z okazji nachodzących Świąt Bożego Narodzenia Centrum Janki zaprasza wszystkich klientów do udziału w gwiazdkowej sesji zdjęciowej ze Świętym Mikołajem. Zachęcamy do odwiedzin naszego centrum handlowego w nadchodzące grudniowe weekendy” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Święty Mikołaj odwiedzi Centrum Janki w dniach 9-10 grudnia, 16-17 grudnia oraz 23 grudnia w godzinach 11.00-20.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.