Zapłacił podrobioną kartą paliwową

Nadarzyn

Mężczyzna widoczny na fotografii zatankował paliwo na stacji w Wolicy, po czym zapłacił przy pomocy podrobionej karty paliwowej. Jest poszukiwany przez policję.

– Do zdarzenia doszło w okresie od 24 października do 2 listopada tego roku, na terenie stacji paliw przy al. Katowickiej w Wolicy. Nieznany dotąd  mężczyzna zatankował kilkaset litrów oleju napędowego, po czym zapłacił podrobioną kartą paliwową powodując straty na ponad 16 tys. zł. Poruszał się samochodem marki ford, typu bus, koloru niebieskiego, na zagranicznych tablicach rejestracyjnych – przekazuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Przebieg zajścia zarejestrowały kamery monitoringu. Dzięki zabezpieczonemu nagraniu policja dysponuje rysopisem mężczyzny. Na fotografiach widać jego sylwetkę i twarz (patrz zdjęcie główne).

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nadarzynie dzwoniąc pod numer telefonu: 22 60 46 875, osobiście w budynku przy ul. Warszawskiej 13 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.