Zamykają Sienkiewicza. Autobusy na objazdy

Pruszków

Kierowcom przypominamy, że od niedzieli 25 marca zmienia się organizacja ruchu na ul. Sienkiewicza w Pruszkowie. Utrudnienia odczują również pasażerowie komunikacji.

Zamknięcie jest związane z budową Centrum Handlowo-Rozrywkowego Nowa Stacja. Na ul. Sienkiewicza od budynku straży pożarnej do ul Stalowej będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Na tym odcinku będzie można poruszać się w kierunku dworca PKP. To jednak nie koniec zmian. Ruch jednokierunkowy zostanie wprowadzony również na ul. Stalowej. Samochody będą mogły przemieszczać od dworca PKP w kierunku ul. Powstańców.

Zmiany odczują również pasażerowie komunikacji. Od 25 marca do 31 maja autobusy linii 2 i 6 będą kursować po zmienionych trasach. W kierunku stacji PKP autobusy pojadą ulicami Plantową, Powstańców, Sienkiewicza i Kościuszki i dalej według podstawowej trasy. Natomiast w kierunku Osiedla Staszica autobusy będą kursować ul. Kościuszki, Sienkiewicza (przy PKP), Stalową, Plantową i dalej według stałej trasy.

Na zmiany muszą być również gotowi podróżni korzystający z linii zastępczych ZP i ZG. Tu jednak zmiany nie będą zbyt wielkie i dotyczyć będą tylko kursów w kierunku odpowiednio Osiedla Staszica i Grodziska Mazowieckiego. Autobusy ZP i ZG będą kursować ul. Kościuszki, Sienkiewicza, Stalowa, Plantową i dalej po normalnej trasie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.