Zamknięcie Sienkiewicza. Autobusy na objazdy

Pruszków

Zgodnie z zapowiedziami wykonawcy przebudowy ul. Sienkiewicza w Pruszkowie, droga zostanie zamknięta dla ruchu już 10 czerwca. Oznacza to utrudnienia także dla pasażerów komunikacji miejskiej.

Przypominamy, że od niedzieli 10 czerwca ruch w obu kierunkach na odcinku od ul. Staszica do ul. Stalowej zostanie wstrzymany. Organizacja ruchu przewiduje całkowite zamknięcie ul. Sienkiewicza na odcinku od ulicy Staszica na wysokości wjazdu do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej do ulicy Stalowej.

O dokładnej organizacji ruchu informowaliśmy tu. Warto się zapoznać, zmiany są spore.

A czego mogą spodziewać się pasażerowie pruszkowskich autobusów? – Urząd Miasta Pruszkowa informuje, że w związku z realizowaną przez Inwestora Centrum Handlowe Nowa Stacja przebudową ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Stalowej do ul. Przytorowej z dniem 10 czerwcaoku zostaje wprowadzona czasowa organizacja ruchu. W okresie od 10.06 do 31.08.2018 autobusy komunikacji miejskiej linii 2 i 6 będą kursować w następujący sposób: Kierunek Os. Staszica stacja PKP: ulicami Plantową, Powstańców, Chopina, Kościuszki i dalej według podstawowych tras. Kierunek stacja PKP- Os. Staszica: ulicami Kościuszki, Sienkiewicza przy PKP, Stalową, Plantową, dalej według podstawowych tras – czytamy w komunikacie pruszkowskiego magistratu.

Inaczej pojadą także autobusy ZTM. – W związku z wprowadzeniem II etapu przebudowy ul. Sienkiewicza w Pruszkowie od dnia 10 czerwca (niedziela) od początku kursowania do odwołania autobusy linii L23, ZG i ZP zostają skierowane na trasy objazdowe: L23 w kierunku krańca PKP PRUSZKÓW: (…) – Powstańców – Fryderyka Chopina – Tadeusza Kościuszki – (…); ZG i ZP w kierunku krańca Dworzec Zachodni: (…) – Plantowa – Powstańców – Fryderyka Chopina – Tadeusza Kościuszki – (…). Objazdy w kierunkach przeciwnych pozostają bez zmian – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

 

Zawieszone zostaną przystanki PKP Pruszków i Urząd Skrabowy. Autobusy zatrzymają się w nowych punktach: Kubusia Puchatka (z wyjątkiem linii ZG) oraz Pałacyk Sokoła.

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.