Zamknięcie fragmentu Piaskowej

Grodzisk Maz.

Ważna informacja dla kierowców z Grodziska Mazowieckiego. Od dziś zamknięty dla ruchu jest odcinek ul. Piaskowej od stacji WKD do ul. Leśnej. Utrudnienia potrwają do końca marca.

O planowanych w tym rejonie pracach wymagających zamknięcia framgentu ruchliwej drogi godziski magistrat poinformował w poniedziałek. – Uwaga! Od dnia 13 marca od godz. 00.01 do końca miesiąca zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek ulicy Piaskowej od stacji WKD Piaskowa do ul. Leśnej będzie wyłączony z ruchu. Podyktowane to jest koniecznością wykonania rozbudowy sieci kanalizacyjnej. Wykonawca zapewnia, że postara się udostępnić ruch najszybciej jak to będzie możliwe – czytamy w komunikacie.

Prace związane z rozbudową sieci kanalizacyjnej zaplanowano także w innych miejscach na terenie gminy. Na razie nic nie wiadomo o ewentualnych utrudnieniach, z jakimi mogą się wiązać. Jedno jest pewne. Plany związane z powiększeniem sieci są ambitne. Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji opublikował harmonogram najważniejszych zadań w perspektywie do 2022 r. Opisano w nim kluczowe inwestycje na terenie Grodziska i okolic.

Z dokumentem można zapoznać się tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.