Zamkną trasę 579. Kierowcy na objazdy

Grodzisk Maz.

Ważna informacja dla kierowców poruszających się drogą wojewódzką 579. Od piątku 22 marca, trasa będzie zamknięta na odcinku Kuklówka-Radziejowice. Wytyczono objazdy.

 

To efekt rozpoczętej przebudowy tej ważnej wylotówki z Grodziska. – Utrudnienia związane są z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 579 relacji Kazuń Polski-Leszno-Błonie-Grodzisk Mazowiecki- Radziejowice na odcinku od km 41+272 do km 52+714 (rzeczywisty kilometraż: od km 41+178 do km 51+599) – czytamy w komunikacie wykonawcy prac.

Zamknięty odcinek Kuklówka-Radziejowice będzie można ominąć wybierając objazd przez miejscowości: Nowe Budy, Stare Budy Radziejowskie i Budy Józefowskie.

Cała inwestycja obejmuje trasę 579 od ulicy Grottgera w Grodzisku Mazowieckim do Radziejowic. Droga pozostanie w swoim dotychczasowym śladzie, ale zostanie poszerzona i wyposażona w nowe odwodnienie. Pojawią się nowe chodniki i ścieżki rowerowe. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z ul. Meksykańską na granicy Mościsk i Makówki oraz skrzyżowaniu z ul. Szkolną w Kuklówce wybudowane zostaną ronda.

Przebudowa ma zakończyć się w połowie 2020 roku.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Zamkną trasę 579. Kierowcy na objazdy”

 1. Marco Burak pisze:

  Na jakiś czas skonczy się gehenna z TIRAMI,

 2. Luck.Mc.Kane pisze:

  będą nowe „ścieżki rowerowe”, czy raczej tzw. ciągi pieszo- rowerowe ? 🙂
  – których nie trawią prawdziwi rowerzyści i które nie są zgodne z prawem o ruchu drogowym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły