Zamkną przejazd kolejowy w ciągu ul. Dolnej

Pruszków

Będą kolejne utrudnienia drogowe... Od jutra (4 listopada) zostanie zamknięty przejazd WKD w ciągu ul. Dolnej w Pruszkowie.

Trwają prace w ciągu al. Wojska Polskiego, dodatkowo dziś zamknięto fragment Al. Jerozolimskich tuż przy Zniczu (tzw. wąskie gardło). Remontowana jest też ul. Kościelna. Niestety szykują się kolejne utrudnienia w Pruszkowie… Mowa o zamknięciu przejazdu Warszawskiej Kolei Dojazdowej w ciągu ul. Dolnej, która tworzy popularny skrót do Al. Jerozolimskich. Z tego szlaku najczęściej korzystają mieszkańcy pruszkowskich Malich.

Przeprawa będzie nieczynna od 4 do 15 listopada. Jak informuje przewoźnik będzie to całkowite zamknięcie obiektu dla ruchu drogowego. Natomiast sytuacja ta pozostanie bez wpływu na poruszanie się pociągów po torach WKD.

– Zamknięcie przejazdu kolejowego jest związane z prowadzoną modernizacją nawierzchni wraz z niezbędnymi robotami ziemnymi w ramach realizowanej inwestycji pn. „Zaprojektowanie i wykonanie zabudowy urządzeń samoczynnej sygnalizacji przejazdowej (samoczynnego systemu ostrzegania) wraz z robotami towarzyszącymi na ośmiu przejazdach kolejowych linii kolejowej nr 47 zarządzanej przez Warszawską Kolej Dojazdową sp. z o.o.” – informuje WKD.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.