Zamkną drogę powiatową 3111W

Region

30 czerwca planowane jest zamknięcie drogi powiatowej nr 3111W na fragmencie od wiaduktu nad autostradą A2 do Moszny. Wyznaczono już objazdy.

Uwaga kierowcy! Będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość, bowiem planowany remont drogi powiatowej nr 3111W wiąże się z całkowitym jej wyłączeniem z ruchu. Jak już wspominaliśmy chodzi o odcinek autostrada A2-Moszna.
 
– Zamknięcie związane jest z realizacją ostatniego etapu przebudowy drogi powiatowej nr 3111 W, Domaniew-Brwinów łączącej drogi wojewódzkie nr 701 i 720 stanowiącej dojazd z Brwinowa, Milanówka i Podkowy Leśnej do węzła autostrady A2 – napisano na stronie internetowej powiatu pruszkowskiego.

Wyznaczono następujące objazdy:


Mapki w większej rozdzielczości można pobrać klikając poniższe linki:

mapka nr 1

mapka nr 2

Jest to jedno z ważniejszych i kosztownych przedsięwzięć powiatu pruszkowskiego na ten rok. Do całkowitej przebudowy przewidziano drogę od Moszny, poprzez wiadukt, do wspomnianego wcześniej mostu na Zimnej Wodzie.
 
Wykonawca będzie musiał przebudować całą konstrukcję jak i również nawierzchnię jezdni. Wzdłuż drogi powstaną ścieżka rowerowa z kostki brukowej bezfazowej, chodniki oraz zjazdy o nawierzchni bitumicznej. Wykonawca będzie miał też za zadanie odnowienie rowów przydrożnych, remont lub wymianę przepustów oraz wprowadzenie nowej organizacji ruchu.
 
W ubiegłym roku powiat przebudował drogę nr 3111W na odcinku od ul. Domaniewskiej (droga wojewódzka nr 701) do ul. Promyka (droga powiatowa nr 3112W).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.