Zamieszkaj we własnym mieszkaniu przed Świętami!

Art. Sponsorowany

Na Osiedlu Książenice zostały oddane do użytku pierwsze budynki wielorodzinne. Kupując teraz mieszkanie masz szansę wprowadzić się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia!

Twoje własne mieszkanie
Niewielkie, eleganckie domy posiadają zaledwie jedenaście komfortowych apartamentów, o powierzchni 38-42m2. Funkcjonalny salon, sypialnia, kuchnia z możliwością aranżacji: otwartej przestrzeni salonu z aneksem kuchennym, lub oddzielenia kuchni od salonu – wszystko według życzeń Klienta. Mieszkania zawierają własny ogródek lub balkon. Dla każdego mieszkania przygotowane jest również miejsce postojowe w cenie.

Wszystko czego potrzebujesz jest na wyciągnięcie ręki!
Budynki znajdują się w wygodnej lokalizacji. Tuż obok zrobimy zakupy w sklepach i aptece Herbarium, wypijemy kawę w kawiarni Strefy Ruchu czy zjemy lunch w Cafe Bagietka. W pobliżu znajdują się również gabinety kosmetyczne, bankomat, kwiaciarnia oraz stacja benzynowa. W projekcie tuż obok budynków mieszkaniowych przewidziano tereny zielone.

Wygoda dla całej rodziny
Na Osiedlu Książenice dzieci odprowadzimy do Przedszkola Wielki Mały Świat czy Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina. A po lekcjach mogą odrobić lekcje w Domowej Świetlicy, iść na zajęcia angielskiego do Lingo Star, trening w Akademii Sportu czy na zajęcia oferowane przez szkołę.

Sport to zdrowie!
W Książenicach można spędzić aktywnie czas. Na trening zaprasza Centrum Sportu i Rekreacji „Strefa Ruchu Książenice”. Na gości klubu sportowego czekają trzy pełnowymiarowe korty tenisowe, cztery boiska do squasha oraz boiska do badmintona sportowego i siatkówki. Dla tych, którzy preferują zajęcia fit&gym przewidziano 2 sale fitness oraz przestronną siłownię. Ponadto w Strefie Ruchu Książenice znajduje się strefa masaży i fizjoterapii. Centrum jest miejscem prorodzinnym, tak jak całe Osiedle Książenice. W Strefie Ruchu Książenice działa Akademia Sportu dla dzieci (tenis, squash, badminton, Krav Maga oraz Dance Kids). Treningi i zabawa to doskonała forma spędzenia czasu dla najmłodszych.

Wokół Osiedla Książenice piękne lasy zachęcają do spacerów, wycieczek rowerowych czy biegania.

Z nami urządzisz taniej!
Partnerem Osiedla Książenice jest Leroy Merlin. Dzięki temu nasi Klienci otrzymają specjalne rabaty na urządzenie się oraz pomoc architekta wnętrz.

Nie czekaj, sprawdź teraz
Spokojne, rodzinne Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester z przyjaciółmi we własnym mieszkaniu to dobry start w Nowy Rok 2018. W sprzedaży 8 ostatnich gotowych mieszkań. Dowiedz się więcej – zadzwoń 668 815 170 lub napisz agrirol@agrirol.pl.

Odwiedź www.osiedleksiazenice.pl

Przyjedź i przekonaj się sam!
Zapraszamy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.