Zajęcia dla dziecka? Wygraj karnet na treningi Krav Maga! [WYNIKI]

Pruszków

Dzieci mają wiele energii i szukają miejsca, gdzie mogą ją spożytkować. Rodzice wysyłają je na różne zajęcia. Coraz popularniejsze są treningi Krav Maga. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy do wygrania dwa karnety na zajęcia dla dzieci.

Z pewnością wielu rodziców zareaguje bojaźliwie na pomysł, żeby wysłać swoją pociechę na zajęcia krav maga. Jednak obawy nie są uzasadnione. Krav Maga pozwala przyswoić techniki służące samoobronie. Dzieci pozbawione są dodatkowej presji związanej ze startami w zawodach. Krav Maga to wyłącznie treningi i nauka. Każde dziecko może zyskać umiejętności opanowania emocji i stresu, a także uwierzyć w siebie. Warto wspomnieć, że krav maga to także szacunek dla trenera i partnerów.

O tym jak wyglądają treningi można przekonać się już 5 września. O godz. 17.30 w Szkole Podstawowej przy ul. Topolowej 10 w Pruszkowie odbędzie się darmowy trening pokazowy. Rodzice wraz z dziećmi mogą przekonać się o zaletach zajęć krav maga. Trening jest dedykowany dla grup w wieku 7-14 lat, młodzieży i dorosłych 15+.

Warto pamiętać, że zajęcia to także szansa na nawiązanie nowych znajomości oraz ciekawe spędzenie czasu. Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w treningach przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania są dwa karnety na zajęcia Krav Maga Junior (7-15 lat) w Pruszkowie. Wystarczy do 1 września (czwartek) do godz. 11.00 wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W treści należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

WYNIKI:

Wiktor Wall
Monika Bogdziewicz

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.