Zagrali dla Górala!

Grodzisk Maz.

Hala sportowa przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim wypełniła się dziś po brzegi. Wszystko za sprawą Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który rozgrywany był dla st. asp. Jacka Kurzeja, u którego zdiagnozowano chorobę nowotworową.

Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej to już stały punkt w kalendarzu grodziskich imprez. Turniej został zorganizowany już po raz szósty. Jego ideą jest niesienie pomocy. Tym razem środki, które udało się zebrać podczas imprezy zostaną przekazane na leczenie funkcjonariusza Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji. St. asp. Jacek Kurzeja, który był wielokrotnie odznaczany za nienaganną postawę. Teraz przyszło mu się zmierzyć z ciężką chorobą.

W grodziskiej hali sportowej nie zabrakło emocji. W piłkarskich zmaganiach zmierzyło si 13 drużyn złożone z policjantów, aktorów, muzyków i gwiazd disco polo. Głównym punktem będzie mecz „gwiazdy disco polo kontra gwiazdy pop – celebryci”. Ale na gości turnieju czekały nie tylko piłkarskie emocje. Nie zabrakło również innych atrakcji: licytacji, loterii, animatorów dla dzieci, policyjnych maskotek i wielu innych. Imprezę odwiedziło również wiele znanych osób m.in. Patrycja Kazadi.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.