Zagrają i pomogą

Nadarzyn

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy znają wszyscy. Już po raz 24 będziemy mogli pomóc potrzebującym. W szlachetną akcję włączą się również miłośnicy tenisa stołowego z Nadarzyna.

8 stycznia zostanie rozegrany turniej pod hasłem "Gramy i pomagamy". Celem jest zbiórka pieniędzy na 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz popularyzacja tenisa stołowego. Rywalizacja odbędzie się w czterech kategoriach. – Dokonaliśmy podziału na trzy klasy gimnazjum, gdzie zmagania odbędą się na zasadach "każdy z każdym". Zaplanowaliśmy również rywalizację w kategorii open, gdzie do gry mogą stanąć osoby pełnoletnie oraz trenujące tenis stołowy – mówi Magdalena Mielczarek, nauczyciel z Gimnazjum im. św. Jana Pawła w Nadarzynie.

Organizatorzy stawiają sobie za cel pobicie zeszłorocznego rekordu. Wtedy w rywalizacji wzięło 120 osób. – Zapisy nadal trwają. Można zapisywać się do 7 stycznia. Liczymy, że pobijemy zeszłoroczny rekord –  podkreśla Milczarek.

Przy zapisywaniu konieczne jest uiszczenie opłaty w wysokości 5 zł, która zostanie przeznaczona na rzecz WOŚP.

Rywalizacja odbędzie się 8 stycznia w hali sportowej przy ul. Żółwińskiej 41 w Nadarzynie.  W kategoriach amatorskich uczestnicy zagrają o Puchar Dyrektora Gimnazjum. Dla najlepszych przewidziano medale.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.