Zaginął mieszkaniec Pruszkowa [AKTUALIZACJA]

Pruszków

Od minionej niedzieli nie daje znaku życia, a rodzina odchodzi od zmysłów. Zaginął Tomasz Janusz, 56-letni mieszkaniec Pruszkowa. Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszony jest o kontakt z policją.

W mediach społecznościowych i na forach mieszkańców krąży apel córki zaginionego mężczyzny. – Błagam pomóżcie odnaleźć mojego tatę!!!! Wyszedł w niedzielę około godz. 16.00 (Pruszków, osiedle Wyględówek) i do dzisiaj nie daje znaku życia. Telefon nie odpowiada. Tata ma 176 cm wzrostu, 56 lat, czarne wlosy, ciemne oczy, wąsy. Ubrany był w czarne spodnie, jasny sweter i czerwonę kurtkę wiatrówkę. Przy sobie miał czarny plecak na jedno ramię. Jeżeli ktokolwiek go widział błagam przekażcie informację policji bądź pod numer 535 371 111. Tata nazywa się Tomasz Janusz. Pomóżcie go odnaleźć! – apeluje pani Karolina.

Poszukiwania mężczyzny potwierdza pruszkowska policja. – Rodzina zgłosiła zaginięcie pana Tomasza Janusza. Jeśli ktoś posiada informację o tym, co się z nim dzieje, bardzo prosimy o kontakt – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

AKTUALIZACJA: 17 kwietnia, godz. 13.55:

Jak poinformowała córka pana Tomasza, jej  tata odnalazł się.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.