Zaginął Mariusz Hentka

Region

Mężczyzna ostatni raz widziany był gdy wychodził z placówki leczniczej w Pruszkowie. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie wiadomo także gdzie przebywa.

Policja oraz rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego. Mariusz Hentka urodził się 15 listopada 1981 roku, miejscowość, w której mieszka to Konstancin Jeziorna. Ma 175 cm wzrostu, około 70 kg wagi, szczupłą budowę ciała, włosy w kolorze ciemny blond i „piwne” oczy.

– W chwili zaginięcia Mariusz Hentka ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego oraz krótkie spodenki ze wstawkami koloru zielonego – informuje asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak już wspominaliśmy, 34-letni Mariusz ostatni raz widziany był w placówce leczniczej w Pruszkowie, opuścił ją 22 czerwca. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego. Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje na temat pobytu mężczyzny proszona jest o kontakt z pruszkowską komendą policji przy ul. Kraszewskiego 8 lub o kontakt telefoniczny – (22) 60 46 213.
 

AKTUALIZACJA – 27 CZERWCA

Mężczyzna nie jest już poszukiwany. – Zaginiony Mariusz Hentka odnalazł się – informuje nas asp. Kańka.
 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.