Zadbaj o siebie. To idealna pora [Dodatek Zdrowie i Uroda]

Region

Jesień daje się we znaki, a zima już tuż-tuż. Na te trudne i chłodne miesiące warto przygotować swój organizm. Jak to zrobić? Podpowiadamy w naszym Dodatku Zdrowie i Uroda.

Złota polska jesień, kiedy cieszymy się kolorami i spacerami w chłodniejsze ale jeszcze słoneczne dni już za nami. Pogoda robi się kapryśna, pada i jest ponuro, a promyki słońca wychylają się tylko na kilka sekund. W takie dni nie trudno o gorsze samopoczucie i złapanie infekcji. W naszym Dodatku Zdrowie i Uroda znajdziecie szereg porad na jesienne dolegliwości. Przypomnimy również o cennych w tym okresie witaminach. W „Dodatku” znajdziecie również garść wskazówek dotyczących bólu głowy, który jesienią i zimą szczególnie nam doskwiera.
 
Jesień to również czas kiedy szykujemy się na zimowe szaleństwo. W tym roku ferie na Mazowszu zaplanowano na koniec stycznia, więc jest szansa, że w górach będzie można poszusować na stokach. Adepci narciarstwa i przyszli lub dopiero początkujący snowboardziści w „Dodatku” znajdą szereg porad jak poprawić swoją kondycję i wytrzymałość mięśni, by być gotowym na jazdę  po stokach.

Dodatek Zdrowie i Uroda jest dostępny tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.