Zaczepiał dziewczynkę w drodze ze szkoły. Pedofil?

Milanówek

Policjanci z Milanówka poszukują mężczyzny, który w miniony wtorek miał zaczepiać w drodze ze szkoły uczennicę podstawówki nr 1. O ostrożność i zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci apelują w internecie rodzice dziewczynki.

W mediach społecznościowych pojawił się apel i opis tej niebezpiecznej sytuacji. – Pilne… Do wszystkich rodziców dzieci, które chodzą do szkoły podstawowej nr 1 w Milanówku. Wczoraj około 16-17 moją córkę zaczepił pedofil. Namawiał usilnie do podwiezienia do domu i proponował słodycze. Na szczęście moje dziecko okazało zimną krew i uciekło, ale apeluję do wszystkich rodziców, bądźmy czujni. Nie ma wsparcia ze strony policji bo są cięcia, tak dziś tłumaczył mojemu mężowi pan policjant jak mąż złożył powiadomienie, więc siła w nas rodzicach – czytamy w poście zamieszczonym przez mamę dziewczynki.  

O szczegóły zapytaliśmy policję. – We wtorek, 9 października, otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkańca Milanówka, który poinformował o tym, że jego córkę w drodze ze szkoły zaczepił mężczyzna jadący ciemnym samochodem. Podjęliśmy czynności w celu ustalenia kim była ta osoba. Policjanci zebrali materiały z kamer monitoringu, docierali do właścicieli ciemnych aut, ale nie byli to mężczyźni opisywani przez dziecko i przez ojca. Nadal prowadzone są w tej sprawie czynności. Nadzorujemy teren tej szkoły i okolice – mówi st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.