Zachęcają do korzystania z systemu

Podkowa Leśna

Mamy tyle na głowie, że czasami zdarza się o czymś zapomnieć. Z pomocą spieszy Urząd Miasta w Podkowie Leśnej, który rozsyła sms-y przypominające m. in. o terminie płatności podatków.

Przede wszystkim system ma być ułatwieniem dla mieszkańców, którzy będą na bieżąco z najważniejszymi sprawami dotyczącymi miasta. – Zachęcamy do rejestracji w systemie powiadamiania sms. Informujemy Was o wszelkich poważnych awariach, utrudnieniach drogowych i planowanych remontach, terminach odbioru odpadów komunalnych, terminach płatności podatków i opłat lokalnych. Dzięki systemowi powiadamiania sms dowiadujecie się o ważnych dla miasta sprawach i kulturalnych wydarzeniach – podaje urząd miasta na swoim fanpage’u.

Na terenie Podkowy system powiadamiania SMS działa od początku roku. Urząd liczy, że liczba korzystających z usługi będzie stale rosła. Co ważne, mieszkańcy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z odbieraniem wiadomości ani zapisaniem lub wypisaniem się z systemu.

W każdej chwili można dołączyć do listy osób korzystających z powiadomień sms. Wystarczy wypełnić formularz, który dostępny jest tu. Należy go wypełnić, a następnie należy go złożyć w sekretarcie urzędu bądź przesłać na adres urzędu miasta: ul. Akacjowa 39/41, 05 – 807 Podkowa Leśna.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.