Za nami kolejna konwencja wyborcza w Pruszkowie

Pruszków

Tym razem w Pruszkowie odbyła się konwencja wyborcza Konrada Sipiery kandydata na prezydenta Pruszkowa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz prezentacji programu wyborczego przedstawiono również kandydatów do rady miasta i powiatu.

Konwencja wyborcza rozpoczęła się od przedstawienia kandydata. Jego sylwetkę prezentowali m.in. najbliżsi i współpracownicy. Następnie na scenie pojawił się kandydat na prezydenta Pruszkowa Konrad Sipiera, który zaprezentował swój program dla Pruszkowa. – Chciałbym mocno podkreślić że jestem z Pruszkowa. Ja to miasto znam, wiem jakie są jego problemy i jakie są jego potrzeby. Wiem też, że zasługuje to miasto na więcej. Na to żeby było lepiej zarządzane, sprawniej zarządzane. I kluczową osobą w tym wszystkim jest prezydent miasta. Tutaj bardzo chcę to podkreślić, że nasze miasto od dłuższego czasu nie jest zarządzane, a jest administrowane. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy – mówił na konwencji Konrad Sipiera, kandydat na prezydenta Pruszkowa. – Program powstał w Pruszkowie. Tego programu nikt nam nie przywiózł w teczce. On powstawał kilkaset metrów stąd, gdzie widać było też te wady Pruszkowa. Jak wysypisko śmieci symbol MZO, zaniedbane i zarośnięte nieruchomości, które stoją od lat, reklamy, które są ustawiane nielegalnie. Czas to zmienić. Czas z tym skończyć. Czas na nowe otwarcie – dodał. 

W trakcie konwencji zaprezentowano również program dla Pruszkowa. Wśród założeń  znalazły się takie punkty jak: budowa dwóch żłobków i zwiększenie liczby miejsc w przedszkolach, 1500 dla każdego narodzonego dziecka, którego rodzice odprowadzają podatki w Pruszkowie, aktywizacja seniorów poprzez utworzenie klubów, stworzenie dwóch dziennych domów pobytu dla seniorów, koordynacja inwestycji, nowe zarządzanie TBS i MZO, stworzenie nowego targowiska, wybudowanie nowych placów zabaw, zasadzenie 5 tys. drzew, utworzenie Wydziału Obsługi Mieszkańców w urzędzie,  oraz stworzenie nowej przeprawy przez tory kolejowe w centrum Pruszkowa. 

Na konwencji przedstawiono również kandydatów do rady miasta i powiatu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.