Za darmo sprawdzą stan techniczny samochodu – akcja PitStop

Piastów

ProfiAuto kolejny raz w naszym regionie organizuje akcję PitStop, w ramach której całkowicie za darmo będzie można sprawdzić stan techniczny samochodu. Akcja odbędzie się 11 maja w Piastowie.

Dla każdego kierowcy bezpieczeństwo jest najważniejsze. A bezpieczeństwo, to sprawny techniczne pojazd. Kierowcy nie powinni bagatelizować żadnych sygnałów, które mogłyby wskazywać, że jest coś nie tak z ich samochodem. Zwłaszcza gdy nie podróżujemy sami, a np. wybieramy się w podróż z rodziną, zwłaszcza dziećmi. Dlatego też warto sprawdzić stan auta u wykwalifikowanych fachowców. Zwłaszcza, że możecie to zrobić zupełnie za darmo. Szkoda nie skorzystać z takiej okazji!

W jaki sposób przebiega kontrola samochodu? Mechanicy sprawdzają w mobilnym namiocie serwisowym m.in. ustawienie świateł, stan oświetlenia, opon, zawieszenia, układu kierowniczego, akumulatora, płynu chłodniczego (sprawdzana jest temperatura krzepliwości) oraz płynu hamulcowego. Zwraca jest też uwaga na konieczność posiadania podstawowego wyposażenia samochodu np. czy jest apteczka oraz gaśnica.

Dodatkowo kierowcy, którzy wezmą udział w tej akcji otrzymają również drobne gadżety i upominki dla dzieci, w postaci balonów, książeczek czy odblasków.

Stan techniczny auta będzie można sprawdzić 11 maja na terenie parkingu Tesco przy al. Tysiąclecia 7 w Piastowie.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Za darmo sprawdzą stan techniczny samochodu – akcja PitStop”

 1. zed pisze:

  Byle pruszkowscy wieśniacy nie wpychali się nam w paradę.

 2. BHP pisze:

  JAKA APTECZKA?

 3. Nogger pisze:

  A 400 metrów dalej będzie stać patrol zabierający dowody za jakieś uchybienia, już ja znam te promocyjne metody XD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły