Z nową figurą w nowy rok!

Uncategorized

Po świątecznym przejedzeniu i po sylwestrowej zabawie przychodzi czas na postanowienia noworoczne. Jakie są nasze życzenia? „Pójdę na siłownię”, „Zadbam o siebie”, „Rzucę palenie”, „Schudnę!” – to część z nich. Ich realizacja często jest odkładana na kolejne miesiące roku, a część z nich nigdy nie zostaje nawet rozpoczęta. Czas to zmienić i wreszcie spełnić swoje noworoczne postanowienia! Jak to zrobić? Dietetyk Projekt Zdrowie ma na to kilka sprawdzonych sposobów.

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce na wiosnę, trzeba wziąć się do pracy już w styczniu! Proces utraty zbędnych kilogramów musi być racjonalnie zaplanowany. Podobnie jak z urlopem, który z reguły planujemy wcześniej aby na wiosnę zobaczyć efekty zmian swojego stylu życia i nawyków żywieniowych należy zacząć już teraz. Zdrowe tempo odchudzania to nie 5 kg tygodniowo ale 0,5-1 kg na tydzień.  Porzuć myśl o Internetowych dietach cud, planach żywieniowych z gazet, niskokalorycznych zastępnikach posiłków, które dają jedynie krótkotrwały efekt. Najlepszą metodą odchudzania jest trwała zmiana nawyków żywieniowych, najlepiej pod okiem dietetyka. Korzystając z pomocy specjalisty, mamy pewność, że nasza kuracja zostanie zakończona etapem stabilizacji, który zagwarantuje utrzymanie osiągniętego celu bez efektu jo-jo.

Masz słomiany zapał? Mamy na to sposób! Odchudzanie z dietetykiem może okazać się przyjemniejsze niż myślisz. Dzięki radom i wskazówkom udzielanym podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych łatwej jest pokonać chwile zwątpienia.   Mamy także pewność, że dieta przebiega tak jak należy, co daje nam duży komfort i spokój o własne zdrowie. Zadaniem dietetyka jest   także motywowanie pacjentów w dążeniu do celu oraz osiągnięcie sukcesu w dietetycznym postanowieniu. Zwykle na początku diety motywacja jest silna, a   dietetyk pomaga ją utrzymywać na wysokim poziomie przez cały czas trwania kuracji.

Jeśli jesteś gotowy na realizację swojego postanowienia, zamień chęci na działanie. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie! Projekt Zdrowie to sieć Polskich Centrów Dietetycznych, miejsce, gdzie w ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. Naszą misją jest pomoc ludziom w trwałej zmianie nawyków żywieniowych poprzez profesjonalne porady dietetyczne, prowadzenie kuracji odchudzających oraz dietoterapii w różnych jednostkach chorobowych. Tygodniowa dieta, dostosowana do indywidulanych potrzeb i stanu zdrowia ze stałą opieką specjalisty to koszt już od 79 zł,  co z pewnością nie naruszy mocno domowego budżetu i  pozwoli osiągnąć zdrowie oraz lepsze samopoczucie.


Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
Al. Armii Krajowej 36
05-800 Pruszków
Tel: 790 840 790
e-mail: pruszkow@projektzdrowie.info
Znajdź nas na Facebooku – Projekt Zdrowie Pruszków

Zapisz się już dziś!

Zapraszamy także do naszej placówki w Grodzisku Mazowieckim!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.