Z biletem KM taniej na koncerty „Mazowsza”

Otrębusy

Do akcji „Koleją do Kultury” dołączył Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Dzięki temu zachowując dowolny bilet Kolei Mazowieckich zapłacicie mniej wybierając się na występy zespołu z naszego regionu.

„Mazowsze” należy do największych na świecie zespołów artystycznych, które sięgają do bogactwa polskiego folkloru, czyli tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Swego czasu Jerzy Waldorff, wybitny krytyk muzyczny, nazwał zespół perłą w koronie Rzeczypospolitej.

– Cieszymy się, że dołączyliśmy do akcji Kolei Mazowieckich „Koleją do kultury”. Jesteśmy instytucją, która w przyszłym roku będzie obchodzić 70-lecie istnienia. Przez te wszystkie lata zespół „Mazowsze” zgodnie z zamysłem twórców: Profesora Tadeusza Sygietyńskiego i Miry Zimińskiej- Sygietyńskiej przybliża piękno polskiego folkloru w Polsce i na świecie. Dzięki tej umowie, z biletem Kolei Mazowieckich, spotkanie się z nami w naszej siedzibie i sali widowiskowej zespołu „Mazowsze” będzie jeszcze łatwiejsze – mówi dyrektor zespołu „Mazowsze” Jacek Boniecki.

O jakich zniżkach mowa? Osoby, które zachowają dowolny bilet na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich, mogą obejrzeć przedstawienie „Mazowsza” wystawiane w Otrębusach 
z 20-procentową zniżką.

– Trudno byłoby wyobrazić sobie tę akcję na Mazowszu bez tak ważnego dla naszego regionu partnera, jakim jest właśnie zespół „Mazowsze”. Zapraszam do Otrębus na spotkanie z rodzimym folklorem – zachęca Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.