Wystawa Psów Kochanych

Podkowa Leśna

Co roku w Podkowie Leśnej profesjonalni sędziowie ze Związku Kynologicznego wybierają najbardziej kochanego psa. – Jest to zadanie niełatwe, ponieważ przychodzą tylko kochane psy – informuje Paweł Włoczewski, wicedyrektor Podkowiańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 60.

Wybieranie najbardziej kochanego psa w Podkowie to już tradycja. Od 23 lat sędziowie z wyżej wymienionego Związku Kynologicznego uczestniczą w tym wydarzeniu. Psy występują na ringu w pięciu kategoriach: pies mały, pies duży, pies junior, pies senior i pies publiczności. 

– Zwycięzcy są zawsze zaskoczeniem dla ich właścicieli, dostają dyplomy i cenne nagrody, które zabierają do domu, albo na miejscu zjadają.  Co roku w pięknym lesie naszego liceum zbierają się wielbiciele psów, którzy nie mogą bywać na krajowych i międzynarodowych wystawach psów rasowych, choć ich pupile mają tak samo cztery łapy, ogon i bardzo wierne oczy – poinformował nas Włoczewski.

Co ciekawe podczas wystawy można oddać w dobre ręce bezdomne pieski i małe szczeniaczki. Nie zapomniano też o poczęstunku dla gości. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 czerwca. Miejsce to: Podkowa Leśna, ul. Wiewiórek 2/4. Start imprezy o godz. 15.00. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.