Wystawa „Pruszków przyszłości” dostępna dłużej

Pruszków

Tą nowoczesną prezentację koncepcji urbanistyczno-architektonicznej można oglądać od 17 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie. Zakończenie wystawy planowano na dzień wczorajszy, jednak ze względu na dużą popularność miasto podjęło decyzję o przedłużeniu jej czasu trwania.

Ideą ekspozycji jest „wykreowanie wysokiej jakości przestrzeni publicznej miasta Pruszkowa”. Cała wystawa bogata jest w nowoczesne rozwiązania urbanistyczne, architektoniczne jak i funkcjonalne dla poszczególnych obszarów w mieście (Anielin, Niecała, Kraszewskiego, Dworzec PKP, Dworzec WKD).

– Wśród zwiedzających  spotkać  można  całe  pruszkowskie rodziny, młodzież, osoby starsze, jak również osoby spoza naszego miasta zainteresowane rozwojem Pruszkowa – informuje prezydent miasta Jan Starzyński, za pośrednictwem strony internetowej pruszkow.pl.

Dlatego z uwagi na duża popularność podjęto decyzję o przedłużeniu wystawy. „Pruszków przyszłości” będziemy mogli oglądać aż do 10 listopada! A co takiego zobaczymy na wystawie? Przede wszystkim architekturę, która wyprzedza dzisiejsze rozwiązania, a w przyszłości może stać się częścią Pruszkowa oraz: – Przestrzeń zwróconą ludziom, która zachęci do pozostania w niej na dłuższą chwilę i korzystania – czytamy dalej.

Espozycja dostępna jest w dalszym ciągu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie na placu Jana Pawła II. W poniedziałki dostępna jest od godz. 8.00 do 18.00, wtorek-piątek w godz. 8.00-16.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

Opinię na temat wystawy można kierować na adres mailowy: prezydent@miasto.pruszkow.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.