Wyremontowali budynki komunalne

Brwinów

W gestii gmin leży zajmowanie się budynkami komunalnymi. Brwinowski magistrat w tym roku przeprowadził remonty obiektów.

Gminy zarządzają  budynkami komunalnymi i w budżecie uwzględniają konieczność przeprowadzenia w nich prac konserwacyjnych. Brwinów zagospodarował odpowiednie środki na ten cel w 2015 roku. Udało się wyremontować budynki w Brwinowie przy ul. Biskupickiej oraz Czubinie i Mosznie.

Budynek zlokalizowany przy ul. Biskupickiej modernizowany był od 2013 roku. Najpierw został podłączony do kanalizacji miejskiej. Wewnątrz budynku wyremontowano klatkę schodową. Gruntowna modernizacja miała miejsce w 2014 roku. Wtedy budynek zyskał nową elewację, wymieniono parapety i rynny, pojawiły się nowe drzwi. Od strony podwórza położono chodnik, a także postawiono wiatę śmietnikową. Z kolei w 2015 roku wykonano drogę wewnętrzną z kostki.

W Czubinie budynek ocieplono w ubiegłym roku, a w tym ułożono chodnik z kostki oraz wykonano część drogi wjazdowej na teren posesji. W budynku, który znajduje się w Mosznie Parcela 39 przeprowadzono gruntowny remont. Nowa elewacja, ocieplenie, wymiana rynien i parapetów, remont klatki. Teraz budynek wygląda jak nowy. Gmina Brwinów wyremontowała również dach w domu komunalnym w Mosznie Parcela 49A.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.