Wypadek w Raszynie. Jedna osoba nie żyje [Aktualizacja]

Raszyn

Do tragicznego wypadku doszło przed godz. 15.00 na al. Krakowskiej w Raszynie. Jedna osoba nie żyje. Poszkodowanych może być więcej.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. Z ich relacji wynika, że w wypadku na al. Krakowskiej zderzyły się trzy samochody. Według czytelników mogły zginąć dwie osoby. Kolejne są w stanie ciężkim. 

Policjanci póki co niewiele mówią o zdarzeniu. – Mogę potwierdzić, że na al. Krakowskiej w Raszynie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba nie żyje. Na dalsze ustalenia trzeba poczekać – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia. Na miejscu trwają działania ratunkowe.

[Aktualizacja godz. 16.00]

Do wypadku doszło na skzyżowaniu al. Krakowskiej i ul. Godebskiego w Raszynie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena wykonując manewr skrętu zderzył sie z drugim volkswagenem. Siła uderzenia ubyła tak duża, że jedno z aut uderzyło w kolejny samochód – peugeota – informuje podkom. Kańka.

W wynikuzdarzenia 1 osoba zmarła, a trzy kolejne zostały przewiezione do szpitala. 

Zablokowana jest jezdnia al. Krakowskiej w kierunku Janek. Na przeciwległej jezdni został wytyczony jeden pas ruchu pod prąd, dla kierowców jadących w kierunku Janek. 

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. 

[Aktualizacja godz.19.00]

Jeden pas w kierunku Janek jest już drożny. Dwa pozostałe wciąż zablokowane.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.