Wypadek w al. Wojska Polskiego, tuż przy Lidlu [AKTUALIZACJA]

Pruszków

W tym miejscu często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji drogowych. Przed godz. 16.00 tuż przy znanym markecie w Pruszkowie doszło do zderzenia busa i mercedesa.

Informacje o tej sprawie otrzymaliśmy za pośrednictwem facebooka. – Znowu skrzyżowanie przy Lidlu… – napisał Łukasz i wysłał nam zdjęcie.

Możliwe utrudnienia w al. Wojska Polskiego.

Policjanci są w drodze na miejsce. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

AKTUALIZACJA GODZ. 17.30

Policjanci z pruszkowskiej komendy wyjaśniają jak doszło do zderzenia pojazdów. – Bus poruszał się al. Wojska Polskiego od Grodziska, natomiast od Warszawy skręcał w stronę Lidla samochód marki mercedes. Kierowca busa badany jest przez pogotowie – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Na miejscu są utrudnienia w ruchu – dodaje.

AKTUALIZACJA GODZ. 17.50

Utrudnienia potrwają jeszcze około godziny. – Ratownicy z pogotowia przebadali na miejscu kierowcę busa i okazało się, że nie wymaga hospitalizacji. Natomiast w międzyczasie źle poczuł się kierowca mercedesa i trafił do szpitala. Wstępnie kwalifikujemy to zdarzenie jako wypadek. Jak poinformowali mnie policjanci znajdujący się na miejscu utrudnienia potrwają jeszcze przez około godzinę – wyjaśnia podkom. Kańka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.