Wypadek na ul. Sokołowskiej

Wypędy

Około godz. 3.00 w nocy na skrzyżowaniu ul. Sokołowskiej i wyjazdu z trasy szybkiego ruchu w Wypędach zderzyły się dwa pojazdy. Kierowca jednego z nich musiał być „wycinany” z pojazdu, następnie trafił do szpitala.

To nie pierwszy raz gdy dochodzi do podobnego zdarzenia w tym miejscu. Minionego lata na wspomnianym skrzyżowaniu życie stracił motocyklista. Niestety niemal codziennie dochodzi tutaj też do kolizji. W nocy z 18 na 19 listopada zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Kierujący renault był zakleszczony w pojeździe.

Po godz. 3.00 otrzymaliśmy informację, że na Sokołowskiej w Wypędach miał miejsce wypadek. Zderzyły się dwa pojazdy, renault i bmw – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Pojazd marki renault poruszał się od strony Pęcic w kierunku Janek. Z wyjazdu z S8 wyjeżdżało bmw i najprawdopodobniej nie ustąpiło pierwszeństwa renault. W związku z czym renault odbiło i uderzyło w bariery, a kierujący trafił do szpitala. Z bmw nikomu nic się nie stało. Kierowcy trzeźwi. Bmw kierował 23-latek a renault 40-latek – wyjaśnia.

Jak dowiedzieliśmy się, czynności policyjne w Wypędach trwały do godzin porannych. Z uwagi na liczbę zdarzeń w tym miejscu policja apeluje o ostrożność.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.