Wypadek na Staszica. Samochód wjechał w budynek

Pruszków

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. Na miejscu jest już policja.

Wiadomość otrzymaliśmy kilka minut przed godziną 16.00. – Na Staszica jakieś łebki wjechały samochodem do sklepu w nowym budynku obok skarbówki – napisał Adrian.

Policjanci na tę chwilę są w stanie jedynie potwierdzić informacje o stłuczce. – Zderzyły się dwa samochody osobowe chrysler i toyota. Na miejscu jest już patrol policji, który ustala jak doszło do zdarzenia – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Toyota poruszała się ul. Staszica w kierunku ul. Kościuszki. W wyniku nieprawidłowego wyprzedzania doszło do kolizji z chryslerem, który chciał skręcić. Siła uderzenia była tak duża, że toyota została odrzucona i uderzyła w budynek. Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic si nie stało. Kierowca toyoty otrzymał mandat – dodaje.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Wypadek na Staszica. Samochód wjechał w budynek”

 1. Wilku starszy pisze:

  Co za bydło. Jak można taki chlew na drodze robić?! holota!

 2. Mirosław katolik pisze:

  Tak jeżdzą w Pruszkowie i po pijaku. Odebrać połowie kierującym prawo jazdy. Będzie mniej smogu i bezpiecznie.

 3. Kuba pisze:

  Dac im ku..wa taczki A nie samochody jeżdżą jak szalency A szczególnie w nocy debile karać karać jeszcze raz karać ciężką pracą w kopalni

 4. Jam pisze:

  A w Milanówku pod tesco coś wiadomo? Bo tam coś grubo było…

 5. Karis pisze:

  A była to taka spokojna ulica do niedawna…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły