Wypadek karetki i osobówki na al. Wojska Polskiego

Pruszków

Kilkanaście minut po godz. 17.00 na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i al. Niepodległości doszło do wypadku. Karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym.

Siła uderzenia była tak duża, że samochód osobowy złamał słup znajdujący się w rejonie skrzyżowania. – Jedyne co mogę powiedzieć to jedynie potwierdzić, że doszło do takiego zdarzenia  – powiedziała nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Z relacji świadków wynika, że samochód nie ustąpił pierwszeństwa jadącej na sygnale karetce pogotowia. Pacjent z karetki został przetransportowany do szpitala. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, obie trafiły już do szpitala

Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia. Zablokowana jest al. Wojska Polskiego w kierunku Grodziska Mazowieckiego. 

AKTUALIZACJA godz. 19.00
– Kierowca karetki na sygnale wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Karetka zderzyła się z samochodem osobowym. Początkowo wydawało się, że są osoby poszkodowane, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie klasyfikujemy jako kolizję. Utrudnienia na wspomnianym skrzyżowaniu potrwają jeszcze kilkadziesiąt minut – zaznacza  mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.