Wyłowiono zwłoki ze stawu

Pruszków

Makabryczne odkrycie na terenie pruszkowskich Tworek. Strażacy wyłowili ze stawu zwłoki. Na miejscu pracują policjanci i ustalają okoliczności tej tragedii.

Jak ustaliliśmy ciało znajdowało się w stawie tuż obok cmentarza. – Zwłoki wyłowiono ze stawu przy cmentarzu na terenie Szpitala Tworkowskiego. Od nas wyjechał jeden zastęp straży pożarnej, na miejscu obecna była policja, jak i pogotowie. Z naszej strony działania zmierzają ku końcowi – mówi st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. – Nie znamy szczegółów tej sprawy – dodaje.

Policjanci powiedzieli nam niewiele więcej w tej sprawie. – O godz. 12.28 otrzymaliśmy informację od mężczyzny, że prawdopodobnie w stawie pływają zwłoki. Na miejsce przyjechali strażacy i wyłowili ciało. Na chwilę obecną nie mogę nic więcej powiedzieć. Cały czas policjanci pracują na miejscu. Musimy wszystko dokładnie ustalić – wyjaśnia st. asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do sprawy będziemy wracać.

AKTUALIZACJA GODZ. 14.50

– Mogę dodać tylko tyle, że ze stawu wyłowiono zwłoki kobiety. Obecnie na miejscu jest już prokurator. Policjanci także nadal prowadzą swoje czynności – podkreśla st. asp. Karolina Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 92

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.