Wykonawca budowy przedszkola w Otrębusach wybrany

Brwinów

Drugie podejście do rozstrzygnięcia przetargu na budowę nowego przedszkola w Otrębusach zakończyło się sukcesem. Wiadomo już, kto będzie odpowiedzialny za realizację tego przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że chodzi o jedną z najważniejszych inwestycji gminy Brwinów w najbliższych dwóch latach. Nowy obiekt ma powstać przy Zespole Szkół w Otrębusach i pomieścić setkę przedszkolaków w czterech oddziałach.

Budynek z poddaszem nieużytkowym bez podpiwniczenia będzie miał w środku cztery sale zajęciowe wyposażone w oddzielne łazienki i magazyny podręczne, jedną sale rytmiczno-ruchową, część biurową – pokój nauczycielski, medyczny, sekretariat, gabinet dyrektora, archiwa, serwerownię, sanitariaty oraz część techniczną, gastronomiczną i dwa place zabaw.

Zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym przez urząd gminy, wykonawcą budowy została firma z Radomia, która wyceniła swoje usługi na ponad 6 mln 200 tys zł. Trzy pozostałe oferty złożone w przetargu były droższe.

Przedszkole ma być gotowe na przyjęcie dzieci we wrześniu 2018 r. Po dopełnieniu niezbędnych formalności ruszy budowa. Prawdopodobnie jest to kwestia najbliższych kilku tygodni.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.